Oops...
Slider with alias deneme-1-11 not found.

2002 yılında, gelişen teknoloji ve Internet tabanlı sistemleri kurumlar ve firmalarla buluşturmak için yeni nesil bir bilişim firması olarak Kayseri’de kuruldu.

Sektörde öncü olma misyonuyla hareket eden Pixel; tüm gelişmeleri en hızlı şekilde müşterilerine adapte ederek teknolojik dönüşümlerinde ciddi katkı sağlamaktadır.

Endüstri 4.0 ile birlikte tüm dünyada, tüm sektörlerde ve kamu hizmetlerinde dijital dönüşüm yaşanmakta ve bilişim dünyası tüm sistemlerin birbirine entegre olduğu bir yapıya doğru evrilmektekdir.32 ilde 600 ü aşkın müşteride aktif hizmet vermekte olan Pixel, Bu dönüşümde müşterilerine öncülük ederek dijital dönüşümlerini gerçekleştirmede gerekli altyapı ve  danışmanlık hizmetlerini sunmakta ve müşterilerini geleceğe hazır hale getirmektedir. Tecrübeli kadrosu, 23 yıllık birikimi, geçmişine olan güveni ve Türkiye’nin geleceğine olan inancı ve ilk günkü heyecanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirket Genel Bakışı

Piksel Bilgi ve İletişim bilgisayar şirketidir. Faaliyetlerimize birkaç on yıl kadar önce başladık ve müşterilerimizle olan mükemmel ilişkilerimiz sayesinde büyüdük. Birkaç kişi ve küçük bir ofisle başladık, ancak şimdi çok fazla çalışanımız ve Türkiye geneli çalışmalarımız bulunmaktadır.

Başarılarımızı müşterilerimizle bütünleşmemiz sayesinde elde ettik. Firmaların dışardan müdehalelere karşı iş akışının bozulabileceğine dair endişeleri vardır. Fakat biz bugüne kadar böyle bir sorun oluşturmadık.