Office 365

Pixel Bilgisayarın sunduğu Office 365 Kurumsal en yeni Office’in tam yüklü sürümünün yanı sıra tümleşik işbirliği hizmetleri, gelişmiş uyumluluk özellikleri ve eksiksiz BT gücüyle işlerinizi bir üst düzeye taşır. Çalışanlarınızı yaratıcı olmaya ve birlikte güvenli bir şekilde çalışmaya yönlendiren eksiksiz ve akıllı bir verimlilik ve işbirliği çözümüdür.

Anlık Mesajlaşma ve Skype Bağlantısı
Mesajlar, sesli ve görüntülü çağrılar sayesinde diğer Skype Kurumsal kullanıcılarıyla iletişim kurun ve çevrimiçi durumunuzu kullanarak uygun olup olmadığınızı bildirin. Skype kullanıcılarıyla iletişim durumunuzu paylaşın, mesajlar ve sesli bağlantıda kalın.

Gelişmiş E-posta
Uyumluluk ihtiyaçları için arşivleme ve yasal tutma özelliklerine ek olarak sınırsız depolama alanını kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılarınıza e-postayla ek uyumu zorla uygulamak için eğiten ve veri kaybını önleme (DLP) politikaları ve politika ipuçlarını kullananın.

E-posta ve Takvimler
Kurumsal e-postanızı, masaüstünüzden veya web tarayıcısından erişebileceğiniz zengin ve tanıdık Outloook deneyimiyle kullanın. Üstelik kullanıcı başına 50 GB posta kutusu ve 150 MB’a kadar ek gönderme olanağından yararlanın.

Dosya Depolama ve Paylaşma
Sınırları kaldırın. Her yerden ve her cihazdan erişilebilen OneDrive depolama alanı. Kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki kişilerle kolayca belge paylaşın ve her dosyayı kimlerin görüntüleyebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin.

Belge ve E-posta Erişimi Denetimi
Right Management Services, kuruluş dışında gönderilenler dahil tüm belge ve e-postaları yalnızca belirli kişilerin erişimine açmanıza ve başkalarının bunları görüntülemesini veya düzenlenmesini ve engellemenize olanak sağlayın.