Network Çözümleri

Kaynaklarının ortak kullanımı, yönetilebilir, iş akışını olumsuz etkilemeyecek sağlıklı çalışan bir network sistemi, işletmeler için günümüzde bilgi işlem teknolojilerinin başlangıç noktası durumundadır.

Firmamız Net Çözüm Bilişim Hizmetleri, network proje çözümleri geliştirmektedir. Network projelerimizde, dizayn, yapısal kablolama, sistemin devreye alınması ve test süreçlerinde profesyonel hizmet sağlıyoruz.Network projelerimizde uzun yıllar boyunca yüksek kapasite ve tam verimlilikte çalışan sağlıklı network sistemleri oluşturuyoruz.

Network sistem projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ağ güvenliği teknolojileri ve ağ güvenliği çözümlerimiz ile, iş ağınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili gizli bilgilerin kötü amaçlar ile kullanılması, internet ortamından kaynaklanan solucan, trojen ve virüslerin kötü amaçlı saldırıları ile başa çıkmak için ağ güvenliği teknolojileriniz işletmenize uygulamalısınız.

Çalışmanın ve ağın kesintiye uğraması, ağ servislerinin durması, iş ağınıza sızma, yasal işlem riskleri ile karşılaşmak istemiyorsanız firmamız Pixel Kurumsal Çözüm’ün ağ güvenliği çözümleri ile tanışmalısınız.