Trend Micro

Trend Micro, kullanıcılarınızın, ağınızın, veri merkezinizin ve bulut kaynaklarınız üzerinde meydana gelmesi muhtemel veri ihlallerinden ve hedeflenen saldırıların tespiti ve önlemleri konusunda size yardımcı olan güvenlik ürünüdür. Sahip olduğu güvenlik ürünleri ve hizmetleri ile sizlere katmanlı bir güvenlik mimarisi sunmaktadır.

Siber güvenlik alanında dünya lideri olan Trend Micro, dijital bilgilerin dünya genelinde güvenli bir şekilde paylaşılmasına yardımcı oluyor. Trend Micro, güvenlik alanında uzun yıllara dayanan uzmanlığı, küresel tehdit araştırması ve sürekli inovasyonla desteklenen siber güvenlik platformu, 500.000’den fazla işletmeyi ve 250 milyonun üzerenide kişiyi, bulut ortamını, ağları, cihazlaı ve uç noktaları koruyor.

Bulut ve kurumsal siber güvenlik alanında lider olan Trend Micro, güvenlik platformuyla daha hızlı tespit ve müdahale için merkezi görünürlüğün yanı sıra AWS, Microsoft ve Google gibi ortamlar için optimize edilmiş bir dizi ileri düzey savunma tekniği sunuyor.

Dünya genelinde
500.000’in üzerinde işletmenin korunmasına yardımcı oldu

Riskleri azaltın. Daha dayanıklı olun.

Bulut tarafından sağlanan ve 250 milyondan fazla küresel sensör tarafından desteklenen Trend Micro One, dinamik saldırı yüzeyinizi sürekli olarak denetler, risklerinizi değerlendirir, risklerinizi önceliklendirir ve doğru zamanda doğru güvenlikle yanıt vermenize yardımcı olur. Yerleşik Sıfır Güven stratejisi desteği ve yönetici risk panoları, güvenlik stratejinize daha fazla güvenmenizi sağlar.

Daha çevik olun Daha kolay uyumluluk

AWS, Microsoft Azure ve Google Cloud gibi önde gelen bulut sağlayıcılarını destekleyen tümleşik siber güvenlik platformuyla değişen iş gereksinimlerine hızla uyum sağlayın. Bulut, uç nokta, e-posta, ağ ve IoT ortamları için sektör lideri yerel güvenlik, uyumluluğa ulaşma zorluğunu %50 oranında azaltır ve siber riskleri daha iyi anlamanıza, iletişim kurmanıza ve azaltmanıza yardımcı olur.

Daha fazlasına bakın. Daha Hızlı Müdahale Edin.

Merkezi görünürlük, pazar lideri genişletilmiş tespit ve müdahale (XDR), sürekli tehdit değerlendirmesi ve üçüncü taraf güvenlik araçlarıyla entegrasyon, işletim maliyetlerini %63 oranında azaltır ve güvenlik ekibiniz için daha iyi risk öngörüleri sağlar. Yönetilen XDR ve olay müdahalesi gibi uzman hizmetler, güvenlik ekibinizin etkinliğini en üst düzeye çıkarır.

 

İşletmenize One’ın gücünü getirin

Hızlı dijital dönüşüm ve karmaşık veri gizliliği ve uyumluluk gereksinimleri karşısında, güvenlik araçlarını bir araya getirme ve güvenlik sağlayıcısıyla birlikte çalışma ihtiyacı açıkça ortadadır. Sizi dinledik.

Tümleşik siber güvenlik platformumuz, pazar lideri birden fazla güvenlik özelliği ve BT ortamınızla ayrıntılı entegrasyon ile satıcı konsolidasyonunu sağlayarak güvenliği basitleştirir ve ihlalleri daha hızlı tespit etmenize ve durdurmanıza yardımcı olur.

Firma güvenlik tarafında 4 ana başlığı temel alarak ürünlerini geliştirmekte ve bizlerin kullanımına sunmaktadır. Kısaca bu başlıklar aşağıdaki gibidir:

  1. Network Defense (Ağ Korunumu),
  2. Hybrid Cloud Security (Hibrit Bulut Güvenliği),
  3. User Protection (Kullanıcı Korunumu),
  4. Visibility and Control (Görünürlük ve Kontrol).