3CX Ip Telefon Sistemleri

Telefon Sisteminizin Kontrolünü Ele Alın Bulutta veya Yerinde

3CX, popüler IP Telefonlar ve SIP trunklarla yerinde veya bulutta çalışan açık standartlı, yazılım tabanlı bir IP telefon sistemidir.

‘Eski stildeki’ bir PBX’in kabarmış maliyet ve yönetim sorunları olmaksızın; web konferansı, mevcudiyet, softphonelar, akıllı telefon istemcileri ve daha fazlası gibi özellikleri kapsayan tam bir Birleşik İletişimler çözümüdür.

Uygun Fiyatlı, Kurulumu ve Yönetimi Kolay

3CX, 16 sim aramasına kadar ücretsizdir ve daha büyük yüklemeler için tek bir yıllık fiyatla kullanılabilir. Nereye kuracağınız, size yılda binlerce lira tasarruf sağlayacak hangi SIP trunkları veya IP telefonları kullanacağınız tamamen size kalmıştır. PBX Express aracımızıkullanarak bulutta veya yerinde yüklemeler için sihirbazı kullanarak 3CX’i dakikalar içinde kurun.

  • IP Telefonlar, Ağ Geçitleri ve SIP Trunklar ile Tak Çalıştır.
  • Kişi başına dahili hat lisansı gerektirmez.
  • SEÇECEĞİNİZ SIP Trunk ile binlerce lira tasarruf edin.
  • 4 eşzamanlı aramaya kadar ücretsiz santral lisansınızı edinin.

Yerinde – Aygıtta veya Sanallaştırılmış

3CX’i nerede çalıştıracağınıza karar verin – Hyper-V, VMware veya KVM kullanan mevcut bir sunucuda çalıştırın. Daha ufak boyutlu kurulumlar Intel NUC, Shuttle, Zotac Zbox ve Gigabyte markalarından düşük maliyetli bir Santral aygıtı üzerinde çalışabilir. Dahili yedeklemeyi ve geri almayı kullanarak PBX’inizi başka bir sunucuya veya buluta kolayca taşıyın.

  • VMware, Hyper-V veya KVM ile sanallaştırın
  • Kurulumunuzu kolayca ölçeklendirin.
  • Düşük maliyetli bir MiniPC Santral aygıtında çalıştırın.

Bulutta – SİZİN Bulut Sağlayıcınızla

İster bulutta olun ister yerinde olsun – kontroldesiniz. Standart Linux VPS sunan popüler bulut sağlayıcılarınızda kendiniz barının. Dahili hat başına şişirilmiş bir fiyat yerine, PBX başına düşük bir aylık ücret ödeyin ve uzun vadeli sözleşmelerden uzak kalın ya da yönetimli bir 3CX hosting ortağından hizmet alın. Şirketinizin mobil maliyetlerini düşürün, çalışan verimliliğini ve mobilitesini hiçbir ek maliyete sebep olmadan arttırın.

  • Google, Amazon, Azure, OVH ve daha fazlasında kendiniz barındırın.
  • PBX express aracı 3CX örneğinizi dakikalar içinde başlatır.
  • Dahili yedekleme ve geri almayla bulut sağlayıcılarında taşıyın.

3CX en iyi fiyat performansı seçeneğidir. Telefon sistemi, basit bir interaktif sesli yanıttan başlayıp özelleştirilmiş arama akışlarına sahip karmaşık bir sistemle biten ihtiyaç duyacağınız neredeyse her çeşit yapılandırmayı oluşturmanıza olanak tanır.