PİXEL BİLGİ ve İLETİŞİM SİSTEMLERİ DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Pixel , 2002 yılında, Kurumsal Internet Çözümleri , Web, Dns, E-Ticaret, Yerel Ağ (LAN) Geniş Alan Ağı (WAN) , VoIP, VPN, Network Güvenliği ve Danışmanlık alanlarında faaliyet göstermek amacıyla Kayseri’de kurulmuştur.

Bununla birlikte marka ( Dell, Toshiba, Exper, Hp, Compaq) , Oem Bilgisayar ve Network ürünlerinin satışını da yapmaktadır.

Pixel, deneyimli kadrosuyla, bilişim sektöründe yenilikleri yakından takip etmekte, bilgi ve teknolojiyi müşterilerine hızlı bir şekilde sunmaktadır. Pixel, sertifikasyona önem vermekte olup, çalışanları Microsoft Certified Professional, Cisco Sales Essentials, Cisco Wireless Essentials, Cisco CCDA, Cisco Wireless LAN for SE’s and FE’s, Web Sense Technical Training sertifikalarına sahiptir.

Dünyanın ünlü Network markalarından ZyXel’ in yetkili çözüm ortağı olup, ZyXel ürünlerinin dağıtımını ve teknik desteğini sağlamaktadır.

Türkiyenin kurumsal hizmet sunan en büyük internet servis sağlayıcısı olan NetOne Telekom A.Ş. nin de Anadolu çözüm ortağı olup, kurumsal hizmetlerini satmakta, teknik destek ve bakımını sağlamaktadır.

Pixel’ in Misyonu, müşteri memnuniyetini ön plana çıkartarak, yüksek kalite anlayışı ile hizmet ve ürünleri son kullanıcıya sunmak,

Vizyonu ise bilişim sektöründe saygınlığı ve güvenirliği koruyarak, ulaşılabilecek en üst noktaya ulaşmaktır.